GEOPEN

Benedict Wells  

Beck utolsó nyara

Újdonság, már kapható
Fogyasztói ár: 3490 Ft Kedvezményes ár: 2792 Ft
Megtakarítás: 698 Ft / 20%
Terjedelem:400 oldal
Kiadó:Geopen
Eredeti cím:Becks letzter Sommer
Fordító:Vincze Ferenc
Kötés:kartonált, ragasztott
ISBN:9789639973336
Kiadás éve:2012

Egy szerelmi bánattól szenvedő, kiégett tanár, egy afronémet férfi és egy litván zenei csodagyerek élete nagy utazására indul Münchenből Magyarországon és Kelet-Európán át Isztambulba.

Útjukat végigkíséri egy lány, mindannyiuk erotikus álmainak tárgya, egy pincérnő és egy litván család rejtélyes múltja. Különös őrangyalként vigyáz rájuk Bob Dylan, az öregedő rocksztár, kinek halhatatlan dalai zenei aláfestésként színezik át életüket.

Az 1984-ben született német Benedict Wells 2003-ban, miután elvégezte a középiskolát, Berlinbe költözött, de nem iratkozott be az egyetemre, hanem inkább megírta első, a Beck utolsó nyara című regényét, és azonnal hangos sikert aratott vele egész Európában. Azóta két történettel gyarapította a kortárs irodalmat, amelyek eddig öt nyelven jelentek meg. Első könyve friss hangú, pimaszul szellemes történet zenéről, szerelemről és életről – megdöbbentően bölcs és érett, anélkül hogy koravén lenne.

Linkajánló:

http://www.fovarosi-hirhatar.hu/hir/benedict-wells-beck-utolso-nyara-konyvismerteto

http://magyarnarancs.hu/konyv/eltekozolt-90-es-evek-79447 

hasonló könyvek
Toplista
2.
Andrew Morton  
Angelina
Kedvezményes ár:
3192 Ft
3.
Murakami Haruki  
1Q84 1. könyv
Kedvezményes ár:
3192 Ft
Teljes lista >>
újdonságok
Glenn Cooper  
Lelkek könyve
Kedvezményes ár:
3192 Ft
Isabel Allende  
Távoli sziget
Kedvezményes ár:
3192 Ft
Amy Tan  
A gyógyító lánya
Kedvezményes ár:
3192 Ft
Teljes lista >>